Tantra masáže pro ženy, muže i páry, afrodiziakální koupele a kurzy tantra masáže

Tantrická masáž pro muže

Tantra masáže pro muže

Povzbuzující a uvolňující tantra masáže pro muže, které Vám umožní načerpat se novou energií. Obsahují nahřívání těla horkými ručníky, smyslné jemné doteky i propracovanou masáž celého těla, včetně masáže Lingamu (intimní masáž).

Více
Tantrická masáž pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Ženy se po masážích cítí vyrovnaně a smyslně. Tantrické masáže obsahují nahřívání těla horkými ručníky a hýčkání těla jemnými předměty i propracovanou masáž celého těla. Mohou obsahovat i masáž Joni, záleží zda si žena přeje masáž intimní absolvovat.

Více
Tantrická masáž pro páry

Tantra masáže pro páry

Jsou inspirativní, smyslné i erotické. Pro páry jsou inspirací do milostného života a lze na ně navázat výukou tantrické masáže od Lucie. Obsahuji nahřívaní, hýčkání, olejovou masáž a i masáže intimní.

Více
Tantrická masáž pro páry

Víceruční tantra masáže

Žádné místo Vašeho těla nebude opomenuto - naplno se odevzdejte a zažijte harmonii doteků...

Více
Afrodiziakální koupele

Tantra masáž & Královská koupel

Nabízíme vám naši afrodiziakální koupel a tantra masáž. Maximální relaxace a uvolnění v perličkové lázni. Přijďte si královsky odpočinout...

Více
Kurzy tantra masáže

Kurzy Tantra masáže

Výuka tantrické masáže s lektorkou Lucií. Navštívit můžete např. kurz Kašmírské tantrické masáže pro páry, nebo se naučit klasickou tantra masáž pro Vaše osobní využití. Výuky probíhají v Liberci a Praze.

Více
Sezónní nabídka

Sezónní nabídka

Jedinečný zážitek na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Dopřejte si pravou tantrickou masáž přesně tak, jak si vaše tělo žádá v každém ročím období. Masáže jsou ušity na míru právě pro vás a vaše naladění

Více

Masáže Liberec

náměstí Tržní 833

460 01 Liberec I-Staré Město

mobil: +420 733 607 213

e-mail: tantraliberec@seznam.cz

Otevírací doba:

pondělí - sobota: 9.00 - 23.00 hod.

Jsme na Facebooku: