Romantický balíček pro páry

Romantická netantrická masáž pro pár s pronájmem relaxačního prostoru ve Studiu Mystique Relax
Buďte si blízcí, rozdmýchejte partnerský oheň, vlijte novou energii lásky a pohody do vašeho vztahu


Často se stává, že soustředíme veškerou naši pozornost a energii na budování firmy, kariérní růst, zajištění dostatečného finančního příjmu, výchovu a péči našich dětí, pečlivě se staráme o naše domovy… a naše partnerské vztahy necháváme stát na konci tohoto seznamu. Pro nedostatek času a péče naše vztahy strádají a chřadnou. Mylně se domníváme, že to bude fungovat nějak „samo od sebe“ Přitom se naše osobní spokojenost odvíjí od toho, jak tuto vztahovou oblast prožíváme, zdali šťastně a naplněně pak i my záříme, jsme plní síly nebo naopak s partnerem prožíváme stav odcizení a prázdnoty.


Nabízíme pro vás možnost prožití krásného společného času při čistě relaxační masáži (nevstupujeme do vaší intimní zóny, nahota není součástí masáže), Odpočinkovou masáží se vaše tělo uvolní od svalového napětí a nahromaděného stresu, logická mysl ustupuje do pozadí, přichází příjemné naladění, pocit zrelaxování a načerpání nové energie. Pro naladění smyslů může být masáž provedena vonnými oleji. Pro ženy používáme pomerančový květ Neroli, pro své uklidňující účinky je zvláště vhodný k ošetření citlivé pleti. Stimuluje růst buněk, aktivně podporuje regeneraci pokožky. Má antiseptický a deodorační účinek. Unavené pleti vrací mladistvý vzhled a působí preventivně proti tvorbě vrásek. Pro muže je oblíbená varianta masážního oleje s hřebíčkem. Hřebíček je považován za afrodiziakum, jeho aroma totiž probouzí naše smysly. Hřebíčkové silice se už za dob dávno minulých přidávaly do voňavek, koupelí a vonných olejů, i dnes je najdeme jako ingredienci parfémů. Silice hřebíčku uvolňují naše dýchací cesty, plíce, průdušky i nosní dutiny. Výborný je tedy jako preventivní olej běžných zimních nachlazení. Navíc krásně prohřeje. V pleťové terapii má vynikající dezinfekční účinky.

Po masáži si můžete užít společné intimní chvíle o samotě a nikým nerušeni. Třeba se i pomilovat v teple u elektrického krbu či využít našeho skvělého Tantrického lehátka. Cena za pronájem je od 990,-.


Takto příjemně naladění můžete nerušeně pokračovat v relaxaci v soukromí přímo u nás ve studiu, nyní již bez masérského týmu. Dopřejte si intimitu.


Posvátné jsou chvíle, kdy si mohou dva vychutnat soukromé zážitky bez kohokoli jiného.


Společné povídání, sdílení, relaxování, předávání láskyplných doteků, to vše upevňuje a prohlubuju partnerské pouto. Darujte si navzájem jeden druhého.

Součástí balíčku je navíc i pohlazení chuťových pohárků: horký nápoj - výběr ze sypaných čajů značky Oxalis, karafa vody, sušené ovoce jako od babičky a malé sladké překvapení.Nakombinujte si Romantickou masáž a pronájem prostor pro pár

Romantická relaxační masáž pro pár

   1,5h ... 5400,-

Romantická relaxační masáž pro pár

   2h ... 7000,-

Romantická relaxační masáž pro pár

   2,5h ... 8800,-

Romantická relaxační masáž pro pár

   3h ... 10800,-


Pronájem prostor po masáži:

1h ... 990,-

2h ... 1800,-

3h ... 2500,-


Na ukázku příklad pro vás:

- 1,5h masáž + 3h pronájem ... 7900,-


Pokud si vyberete masérku Lenku, je cena vždy o 1000,- vyššíNa výběr máte jednu ze 3 místnosti v našich luxusních nových prostorách zařízených tak, aby zde proudila HARMONICKÁ energie bez zábran a nánosů okolního světa. Atmosféru dokreslí elektrické krby, příjemná hudba a bezpečné prostředí.
Masáže Liberec

náměstí Tržní 833

460 01 Liberec I-Staré Město

mobil: 733 607 213

mobil: 608 907 213

e-mail: tantraliberec@seznam.cz

Otevírací doba:

pondělí - sobota: 9.00 - 23.00 hod.

Staňte se naším fanouškem: