Tantra Liberec očima klientů

Lenko, až teprve po dvou dnech od našeho setkání jsem schopen soustředit dojmy do trochu vyjádřitelného tvaru, jehož forma dává smysl i někomu jinému, než mně. Opět jste mi odhalila další dimenze intimity a nechala prožít jak „rozptýlené“ vzrušení – opět velmi silné, omamné a překvapující, tak i to krásně uvolňující.

Jsem neskonale šťasten a moc Vám děkuji, že mě Vaše fantazie nechá vždy znovu proplynout do nových fantastických zážitků. Nevyhnutelně nedokonalé popisování té prožité nádhery by jen devalvovalo celý večer, nicméně se chci s Vámi podělit o jiný výraz Vašich očí oproti minulému zážitku. Tentokrát byly temnější, vážnější, moudřejší a tajemnější. Beze sporu opět neodolatelně krásné. Ale znovu jinak.

Během svého návratu a i po příchodu domů se mi podařilo vyloučit rušivou komunikaci s okolním světem a zůstat tak v omamném oparu právě proplynutých prožitků. Znovu jsem si promítal ty nádherně intimní prožitky našeho setkání a nechal na sebe působit překrásně uklidňující únavu, která se mi rozlévala po celém těle stále ještě si pamatujícím Vaše vzrušující, hebké a vědoucí doteky.

A tenhle nepopsatelný pocit stále ještě cítím a těším se z něj.

Nevyjádřitelně Vám děkuji.


Když jsem dostala ke svým čtyřicátým narozeninám poukázku na tantra masáž, tak obavy, s jakými jsem za Lumírem přicházela byly neuvěřitelné, ale daleko neuvěřitelnější byly pocity, se kterými jsem z vašeho salónu odcházela. A po roce mé kroky vedly opět za Lumírem, abych mu poděkovala za to, co ve mě objevil a otevřel...


Děkuji za krásný tantrickỳ zážitek, byl to nejkrásnější zážitek v mém životě.... Jsem velice spokojen a rád se budu vracet. Krásné, luxusní a útulné prostředí, profesionální přístup a čisto. Není co dodat, vřele doporučuji. Velké díky paní Lence, která toto dokázala vybudovat na takové úrovni...


V úterý odpoledne jsem absolvoval masáž u Lindy a chtěl bych poděkovat. Její masáž byla krásná. Cítil jsem, se velmi uvolněně a spontánně. Linda je velmi citlivá masérka, vnímavá, pomohla mi užít si masáž velmi hluboce, otevřeně až do zvláštního pocitu mystiky a extáze. Těším se na další masáže u Vás.


Masáže v Liberci s Lenkou jsou super, mám srovnání s Prahou i Brnem, do Liberce se vracím pravidelně, tip jsem dostal od kamaráda. Zkusil jsem i masáž od Lindy, taky paráda. Doporučuju všem a těším se na příští týden-).


Dobrý večer, ve čtvrtek odpoledne jsem byl na masáži u Kláry. Její masáž by velmi jemná, něžná, pomohla mi na více jak hodinu odpoutat se od reality a plně relaxovat. Bylo to krásně mystické, dráždivé, vzrušující. Po masáži jsem se cítil příjemně unaven, povznesen.

Rád se znovu objednám na další masáže.

Masáže Liberec

náměstí Tržní 833

460 01 Liberec I-Staré Město

mobil: 733 607 213

mobil: 608 907 213

e-mail: tantraliberec@seznam.cz

Otevírací doba:

pondělí - sobota: 9.00 - 23.00 hod.

Staňte se naším fanouškem: