Ženské harmonizační masáže

Jsou masážní postupy pocházející ze starodávné Indie citlivě propojené s moderními léčebnými poznatky v celostní systém péče o ženské tělo i duši.

Tyto masáže jsou terapií přinášející

celkové zrelaxování, psychické i fyzické uvolnění, harmonizování a rozvíjení ženské energie, zlepšení vitality, vyladění hormonálního systému, probuzení ženské síly, zkrášlení a omlazení ženského těla, odstranění dlouhodobého napětí, rozvíjení zdravých ženských aspektů a kvalit.

Kdo vás masáží provede a jak terapie probíhá?

Jemným a laskavým přístupem s citlivým vnímáním poskytujeme tuto péči ženě pouze od ženy MASÉRKY

Při prvním setkání navazujeme s klientkou vzájemnou důvěru, důležitou pro vhodný výběr terapie. Budeme vám naslouchat, nabídneme vám bezpečný prostor, kde se můžete otevřít a sdělit své touhy. K vzájemnému naladění nám pomůže krátká relaxace a energetické odblokování. Masáže jsou prožitek, hlavní zážitek je to, co se nastane po masáži.

Aby pro vás masáž byla zároveň terapií, doporučujeme je zopakovat vícekrát. Vaše tělo se postupem času více tomuto ošetření oddá a dovolí mu proniknout do větší hloubky. Na prvním setkání vám vybereme vhodnou terapii a domluvíme se na dalších sezeních, s ideálním odstupem 2 týdny

Skrze sílu bohyň můžete prožít

1. Radharáni

Probouzí v ženách pocit krásy, přitažlivosti a štěstí

Masáž RUKOU, HLAVY A OBLIČEJE

K psychickému uvolnění, povzbuzení nervového a lymfatického systému.

2. Párvatí

Povzbuzuje lásku k sobě a prožívání krásných věcí

Masáž ZAD A KRKU

k uvolnění těla od nashromážděných stresů, uvolňuje svaly, pomáhá ledvinám, léčí strachy a úzkosti.

3. Lakšmí

Přispívá k omlazování a povzbuzení imunity

Masáž zaměřená na PRSA A NOHY

Působí pozitivně na srdce, plíce a hormonální systém.

4. Deví

Podporuje meditativnost a všestranný talent, je ztělesněním boží moci

Masáž CELÉHO TĚLA

Zaměřuje se hlavně na prožitek a působí na všechny orgány a funkce těla. Je pro vás vrcholovou odměnou po úspěšném zakončení vaší terapie.

Jak vnímá ženské harmonizační masáže terapeutka Klára?

Předností těchto masáží je jejich jemnost a plynulost, připomínající meditativní stav, který působí do opravdové hloubky. Jednotlivé tahy a systémové body jsou prováděny vědomě a s jasným záměrem dané terapie, čímž se odlišují od běžných masáží. Staroindické bohyně nám ukazují moudrost a sílu opravdové ženy, která je skryta v každé z nás. Můžeme ji probudit, máme-li motivaci. Jednou z cest je dovolit si zažít krásné věci, naplňovat své ženské potřeby, upřednostnit sebe samu. Jako se učíme chodit krok po kroku, můžeme se postupně pozvednout a stát se samy sobě vzorem.

Masérská místnost Afrodita - oáza stvořená pro ženy

Tyto harmonizační masáže probíhají výhradně v naší místnosti s všeříkajícím jménem Afrodita. Místnost Afrodita je laděná speciálně v ženské energii. Na podporu harmonie jsou zde námi pečlivě vybrané a nabíjené drahé kameny.

Ametyst

Mocný kámen s ochrannou a léčivou silou. Kámen duchovní čistoty a meditace. Díky svému jedinečnému tvaru "Jóni", slouží jako ideální zářič pro ženy.

Růženín

Kámen lásky. Pomáhá čistit, posilovat a vyrovnávat emoce

Dále se můžete těšit na skvělé Vonné tyčinky, Esencialní oleje a pečlivě vybranou relaxační hudbu. A to vše speciálně pro ženy.

ceník

Masáže Liberec

náměstí Tržní 833

460 01 Liberec I-Staré Město

mobil: 733 607 213

mobil: 608 907 213

e-mail: tantraliberec@seznam.cz

Otevírací doba:

pondělí - sobota: 9.00 - 23.00 hod.

Staňte se naším fanouškem: